HODOWLA KOTÓW SAVANNAH

NAJBARDZIEJ UNIKALNEJ RASY NA ŚWIECIE

Savannah Temple budujemy reputację zaufanego hodowcy kotów. Jesteśmy zarejestrowani w federacji TICA. Wszystkie nasze koty mają badania na wirusy FELV i FIV, a także badania genetyczne: HCM, HCR, GSDIV, PKD, rdAc-PRA, PK-Def.  Bardzo poważnie podchodzimy do naszych obowiązków i staramy się zapewnić zdrowie, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie wszystkich naszych zwierząt.
Koty dorastają i mieszkają z nami w domu, to przede wszystkim nasze zwierzaki. 

Nasze koty pochodzą od najbardziej doświadczonych hodowców na świecie.
Mamy pierwszego w Europie (z naszej wiedzy) chłopca od obojga rodziców z hodowli Drinkwater (Właścicielka Doreen Boileau jest jednym z pionierów rasy)  Nasz Onyx zostanie Królem hodowli.
Wierzę, że wciąż mogę doskonalić rasę Savannah w Europie, dlatego zdecydowałem się na import od najbardziej renomowanych hodowców. 

Nasza przygoda z rasą rozpoczęła się od Tobbiego – F2 w 2016 roku. Oczarował nas i pokazał nam wszystko co charakterystyczne dla rasy, zrobił na nas duże wrażenie. Niestety nie ma go już z nami, zmarł na białaczkę.

Teraz chcemy zaciekawić ludzi tymi wspaniałymi kotami głównie w Europie Wschodniej i Centralnej, ale nie tylko. Będziemy szczęśliwi mogąc doręczyć nasze kocięta na cały świat. Chcemy, aby więcej osób cieszyło się egzotycznie wyglądającym kotem z charakterem psa. My również tego doświadczamy np. bawiąc się w aportowanie. Nie zapominajmy, jest on również wymagającym przyjacielem. Zależy nam, aby kociaki trafiały do kochających domów przede wszystkim „na kolanka”.

Zapraszamy do zapoznania sie z rasą.

Jeden z hodowców powiedział:
Savannah są jak chipsy, to tylko kwestia czasu kiedy sięgniesz po kolejnego
I ja absolutnie się z tym zgadzam 🙂

pl_PL